Kas yra makšties mielinė infekcija?

Ar Jums niežti ir dirgina makštį? Ar pastebėjote tirštas, baltas ir grūdėtas išskyras ? Ar jaučiate deginimą aplink makšties angą, kai einate į tualetą? Tuomet Jūs tikrai galite turėti makšties mielinę infekciją ir Jūs nesate vienintelė. Net trys iš keturių moterų bent kartą savo gyvenime patiria makšties mielinę infekciją ir daugybė moterų kenčia nuo pasikartojančių infekcijų. Laimei, makšties mielinės infekcijos nėra pavojingos, dauguma jų yra lengvai gydomos ir jų galima išvengti su produktais, kuriuos galite įsigyti internete arba rasti vaistinėje.

Makšties mielinės infekcijos simptomai

Makšties mielinė infekcija paveikia tiek makštį, tiek vulvą ir simptomai gali svyruoti nuo labai švelnių iki rimtų. Jei turite makšties mielinę infekciją, greičiausiai, makšties srityje jausite kelis arba visus šiuos simptomus:

  • niežėjimas ir dirginimas makšties srityje
  • baltos, tirštos ir grūdėtos išskyros, panašios į grūdėtą varškę
  • paraudimas viduje ir aplink makštį
  • patinusi vulva
  • deginimas šlapinantis arba lytinio akto metu

Rimtos mielinės infekcijos, kurios sukelia stiprų niežėjimą, taip pat gali sukelti skausmingus pleišėjimus ir skausmą makšties srityje.

Makšties mielinės infekcijos gydymas

Standartinis candida albicans gydymas yra priešgrybeliniai vaistai tablečių forma, kremai ir papildai – tiek nereceptiniai, tiek išrašyti gydytojo. Paprastai priešgrybeliniai vaistai yra efektyvūs trumpą laiką, jie gali sutrikdyti makšties florą ir dažnai būna lydimi kelių nepageidautinų šalutinių poveikių. Iš tiesų, net vienai iš trijų moterų 3–6 mėnesių laikotarpyje po priešgrybelinių vaistų vartojimo mielinė infekcija pasikartoja. Lengvesniems mielinės infekcijos simptomams gydyti – natūralus „Multi-Gyn FloraPlus“ prebiotinis gelis.      

Kaip gydyti mielinę infekciją

„Multi-Gyn FloraPlus“ yra prebiotinis gelis, kuris gydo mielinės infekcijos simptomus, išlaikydamas „gerąsias“ bakterijas ir optimizuodamas pH lygį makštyje. Naudokite „Multi-Gyn FloraPlus“, kai Jūsų makščiai reikia nedidelės pagalbos, bet ypač kai:

  • ką tik baigėsi menstruacijos
  • turėjote nesaugių lytinių santykių
  • vartojate arba vartojote antibiotikus
  • turite panašių į niežėjimą, dirginimą ir išskyras simptomų

Norint išgydyti makšties mielinę infekciją, tiesiog įspauskite gelio į makštį prieš einant miegoti penkias dienas iš eilės. Jūs taip pat bet kada galite naudoti vienos dozės tūbeles, kad pagerintumėte savo makšties florą. „Multi-Gyn FloraPlus“ yra natūralus produktas. Naudokite jį, kad gautumėte greitą palengvėjimą nuo erzinančių mielinės infekcijos simptomų!

Makšties mielinės infekcijos priežastys

Makštis yra įvairiausių bakterijų, mielių ir kitų mikroorganizmų, padedančių išlaikyti makšties traktą sveiką ir ginti jį nuo žalingų mikroorganizmų, namai. Tačiau kartais subtilus mikroorganizmų balansas yra prarandamas, kas gali sukelti makšties dirginimą ir infekcijas. Dauguma infekcijų atsiranda dėl padidėjusio grybelio, vadinamo Candida albicans,kiekio. Nėštumas, antibiotikų vartojimas, nekontroliuojamas diabetas, silpna imuninė sistema ir aukštas estrogeno lygis (pavyzdžiui, dėl kai kurių geriamųjų kontraceptikų rūšių) – visi jie yra veiksniai, kurie gali prisidėti prie mielių kiekio padidėjimo ir padidinti infekcijos riziką.

Mielės ar Bakterinė vaginozė (BV)?

Mielinės infekcijos kartais yra supainiojamos su kita dažna makšties infekcija – bakterine vaginoze(BV). Jas abi sukelia makšties floros disbalansas, kuris gali sukelti neįprastas makšties išskyras, tačiau išskyrų tekstūra ir kvapas paprastai padeda jas atskirti. Jei išskyros yra pilkai baltos, vandeningos ir turi savitą sugedusios žuvies kvapą, greičiausiai kalta bakterinė vaginozė. Jei išskyros yra tirštos, baltos, bekvapės ir primena grūdėtą varškę, to priežastis, greičiausiai, yra mielinė infekcija. Jei nesate tikra, kas Jums sukelia simptomus, arba jeigu, išbandžius nereceptinį produktą, simptomai vis tiek išliko, apsilankykite pas gydytoją, kad atmestumėte visas lytiniu keliu plintančias ligas arba kitus sunkesnius sutrikimus.