Niežėjimas, kvapas, sausumas, dirginimas ir išskyros – tai makšties sutrikimai, kurie daugybę moterų priverčia drovėtis ir gėdytis, o kai kuriais atvejais net paveikia jų gyvenimo kokybę. Makšties infekcijos simptomai yra kur kas dažnesni nei manote, bet galite būti tikros, kad daugumą galima lengvai išgydyti ir jų išvengti!

Makšties niežėjimas

Niežėjimas yra varginantis ir dažnas makšties simptomas, kurį paprastai sukelia padidėjęs Candida albicans bakterijų kiekis, bet kartais jis atsiranda dėl kitų priežasčių, pavyzdžiui, dėl sausumo, dirginimo, lytiniu keliu plintančių ligų arba kitų infekcijų. Išsiaiškinkite, kaip gydyti ir išvengti makšties niežėjimo, čia.

Makšties kvapas

Išskyros, kurios turi švelniai saldų arba aitrų kvapą, yra visiškai normalios, bet, jei iš makšties pastebite stiprų, nemalonų kvapą – tai greičiausiai bakterinio disbalanso arba kitos infekcijos ženklas. Skaitykite daugiau apie makšties kvapo priežastis ir gydymo būdus čia.

Makšties sausumas

Moterys, kurioms prasidėjo menopauzė, dėl estrogeno sumažėjimo ypatingai kenčia dėl sausos makšties, bet sutrikimas gali paveikti bet kokio amžiaus moteris. Jeigu kenčiate dėl sausumo, skausmo ir (arba) skausmingų lytinių santykių, Jus kamuojantiems sutrikimams sprendimus galite rasti čia.

Makšties išskyros

Išskyros yra natūrali makšties išsivalymo funkcija ir paprastai dėl nieko nereikėtų jaudintis, bet, jei staiga išskyrų tekstūra, spalva arba kvapas atrodo pasikeitę, dėl to kalta galėtų būti nematoma infekcija. Sužinokite, ar Jūsų makšties išskyros yra normalios, čia.

Makšties paraudimas arba deginimas

Jeigu Jūsų makštis yra paraudusi, sudirginta ir kiekvieną kartą šlapinantis jaučiate deginimo pojūtį, tai – uždegimo ženklas ir, skirtingai nei daugelis įsitikinusios, tai nebūtinai yra šlapimo takų infekcija. Skaitykite daugiau apie sprendimus dėl paraudimo ir deginimo makšties srityje čia.

Pasinaudokite toliau esančiu mūsų paruoštu klausimynu, kad rastumėte produktą, kuris padėtų Jūsų makščiai!