Straipsniai

Viskas, ką turėtumėte žinoti apie bakterinę vaginozę

Bakterinė vaginozė yra viena iš labiausiai paplitusių makšties infekcijų. Sužinokite daugiau apie simptomus, priežastis ir gydymą!

Bakterinė vaginozė ir nėštumas

Bakterinė vaginozė nėštumo metu gali sukelti stiprų, žuvį primenantį kvapą ir išskyras. Sužinokite daugiau apie simptomus, priežastis ir gydymą!

Kaip gydyti makšties mielinę infekciją

Makšties mielinė infekcija yra dažna makšties infekcija, kuri sukelia tokius simptomus kaip išskyros ir niežulys. Sužinokite, kaip ją gydyti!

Makšties mielinė infekcija nėštumo metu

Makšties mielinė infekcija nėštumo metu yra dažna diskomforto makštyje priežastis. Sužinokite daugiau apie priežastis, simptomus ir galimus gydymo metodus čia!

Stiprus, žuvį primenantis kvapas

Stiprus, žuvį primenantis kvapas gali būti makšties infekcijos požymis. Sužinokite daugiau apie galimą priežastį, kitus simptomus ir gydymą!

Skausmingo lytinio akto priežastys

Yra daugybė skausmingo lytinio akto priežasčių. Sužinokite daugiau apie šias priežastis, kaip jas palengvinti ir būdus jų išvengti!

Makšties higiena

Makšties higiena gali padėti išvengti makšties diskomforto ir infekcijų. Sužinokite daugiau apie tai, kaip rūpintis intymia vieta!

8 patarimai kaip išvengti intymios srities problemų

Skirkite dėmesio keliems svarbiausiems makšties higienos patarimams

Makšties sausumas. Priežastys ir gydymas

Makšties sausumas paprastai yra susijęs su menopauze, bet gali pasitaikyti bet kuriame amžiuje. Sužinokite daugiau apie priežastis ir galimą gydymą.

Ką makšties išskyros pasako apie makšties sveikatą?

Makšties išskyros yra visiškai normalu. Vis dėlto, pasikeitusios išskyros gali būti rimto sutrikimo požymis (pavyzdžiui, infekcijos). Sužinokite daugiau apie išskyrų spalvą!

Skirtumas tarp makšties mielinės infekcijos ir bakterinės vaginozės

Bakterinė vaginozė ir makšties mielinė infekcija yra dažniausiai pasitaikančios makšties infekcijos. Sužinokite daugiau apie atvejų skirtumus, simptomus ir gydymą!

Makšties infekcijos ir antibiotikai

Sužinokite apie tai, kaip antibiotikai gali sutrikdyti makšties pusiausvyrą ir kaip išvengti makšties diskomforto kaip šalutinio gydymo antibiotikais poveikio.